TE ZGJEDHURAT E KSAJ JAVE

INTERSPORT GARANTON

PAGESA TË SIGURTA

Me kartelë bankare & Kesh në dërgesë

TRANSPORTI

Për blerjet mbi 25€ FALAS. Nën 25€ vetëm 1.50€

KUJDESI NDAJ KLIENTËVE

Kontakto +383 43 555 656 (Viber & WhatsApp)

TE ZGJEDHURAT E KSAJ JAVE

POFTHEDAY-MOB

ZBRITJE DITORE

Nxitoni dhe përfitoni nga oferta e limituar ditore. Zbritja vlen vetëm për porositë online!

NIKE

Shfletoni koleksionin më të ri të top brendit botërorë Nike - Koleksioni dimër
boots for man section

QËNDRONI TË NXEHTË

Mbani këmbët tuaja të nxehta dhe me stil me cizmet nga top brendet botërore

ZBRITJE DERI NË 50%

Zbritja vazhdon në qindra produkte sportive nga markat më të njohura botërore

KOLEKSIONET